Prekių katalogas

Pakabinamas dyzelinis ,,Mercury" variklis kateriui - koks jis?

Mėgstate greitį?

Pristatome Jums galingąjį ,,Racing“ serijos dyzelinį ,,Mercury“ variklį. Ar jau matėte, kaip jis atrodo? Jis ne tik Jus sekundžių tikslumu nuplukdins iš taško A į tašką B, bet ir sugaudys visus besižavinčius žmonių žvilgsnius, kurie norės sužinoti, kas šio variklio savininkas. 

Iš pradžių šis buvo sukurtas Amerikos gynybos departamentui, tad pagalvokite, kokius reikalavimus turėjo atitikti! Juk jiems svarbu neįtikėtinai greitai pasiekti tikslą, ypač, kai yra vykdomos svarbios misijos. Lygiai taip pat greitai ir Jūs galėsite skrieti juo per vandenis…

Tiesioginio purškimo dviejų taktų variklis veikia labai mažomis sąnaudomis, tad jį pamilo visas pasaulis. Ar norite sužinoti, ką dar galėsite juo patirti? Ilgos ir varginančios kelionės taps greitai įveikiamomis, tad Jums nebereikės daug laiko įsitempus stebėti jūrinio kelio, nes tiesiog visi kelionės tikslai taps greitai pasiekiami. Tad paimkite taurę ir mėgaukitės poilsiu.

Plaukdami galingu varikliu, atsipalaiduosite, nes žinosite, kad kelionės tikslą jau greitai pasieksite, o atsipalaidavę galėsite patirti trokštamą adrenalino dozę, kurios Jūsų kūnas nuolat reikalauja. 

Kalbant apie techninę variklio specifikaciją, verta užsiminti, kad tai 3 litrų, 175 arklio galių V-6 cilindrų variklis. Tai turintis F-N-R (forward, neutral, reverse) pavaras variklis, o kojos ilgis 635 mm (25").

Visgi dabar geriau pamirškite, kokiais požymiais šis variklis pasižymi, apie juos plačiau papasakosime salone. Dabar siūlome trumpam atsipalaiduoti. Jums padėsime. Prieš užmerkdami akis, perskaitykite atsipalaidavimo instrukciją, kuri yra tokia:
1. Įsivaizduokite svajonių katerį. Kokios jis spalvos? Kaip jame jaučiatės? Lyg pagaliau viską pasiekęs, ramiai, saugiai, didingai, besąlygiškai laimingas?
2. Mintyse užkabinkite didžiulį ,,Mercury diesel” variklį ant savo katerio. Prisiminkite, kokiu greičiu jis Jus plukdins per vandenis.
3. O dabar užsimerkite ir plaukite mintimis į norimą tikslą.
Ar pavyko ši trumpa minčių kelionė? Jūs žinote, ką turite daryti, jeigu norite, jog svajonė taptų realybe. Atvykite pas mus, kur svajonės tampa realybe.