Prekių katalogas

Pirmasis "Mercury Marine" elektrinis pakabinamas variklis - "Avator™ 7.5e"

„Mercury Marine“, vyksiančioje 2023 m. “Consumer Electronics” parodoje pristatė savo naująjį elektrinį pakabinamą variklį „Avator™ 7.5e“. Tai yra pirmasis bendrovės elektrinis pakabinamas variklis ir pirmasis produktas iš elektrinių variklių serijos, kurie bus išleisti 2023 m. 

Avator 7.5e gali generuoti iki 750 W galią ir užtikrinti greitį ir pagreitį, kurį galima lyginti su Mercury 3,5 AG keturtakčiu pakabinamu varikliu. Elektrinis variklis idealiai tinka mažoms valtims, įskaitant pripučiamus ir kitus nedidelius laivus.

Avator 7.5e - pirmasis

Bendrovė taip pat pristatė visą „Avator“ valdymo sistemą. Nuo pažangių valdiklių ir skaitmeninių matuoklių iki visiškai naujos mobiliosios programėlės.

„Avator 7.5e“ elektrinis pakabinamas variklis kuria švarią ir tylią patirtyje vandenyje. Ši inovacija leis plaukiotojams mėgautis tykiu vandeniu ir patogiu valdymu. Nors vanduo ir elektra iš pirmo žvilgsnio nedera, „Avator 7.5e” baterijos yra neįtikėtinai efektyvios ir sukurtos taip, kad galėtų tarnauti kuo ilgiau. Variklio inovacijos užtikrins patikimą ir negirdimą galią, maksimaliai padidindama baterijos veikimo laiką ir nuplaukiamą atstumą.

Programa „Avator“ tęsia Mercury įsipareigojimą siekti tvarumo – kiekvienas elektrinis pakabinamas variklis gaminamas iš komponentų, kuriuos galima perdirbti arba pakartotinai naudoti. Elektrinis pakabinamas variklis leidžia plaukioti valtimi be išmetamųjų dujų ir teršalų. Dėl neįtikėtinai tylaus variklio, neteršite ne tik vandens, bet ir nedrumsite ramybės gamtoje.

„Avator 7.5e“ yra pirmoji „Mercury“ varomoji sistema, suderinama su visiškai nauja „Mercury Marine“ programa, skirta „iOS“ ir „Android“ įrenginiams. Vandens myletojai gali nemokamai parsisiųsti programėlę ir mėgautis pagrindinėmis funkcijomis, įskaitant mokymo programas ir galimybę susisiekti su pardavėju. Programėlėje taip pat pateikiamas GPS žemėlapis, skirtas planuoti kelionėms. Be kita ko, ekrane matysite atstumo vizualizaciją, greitį, akumuliatoriaus lygį, variklio valandas ir sistemos pranešimus. 

„Mercury“ taip pat planuoja pristatyti savo „Avator 20e“ ir „35e“ pakabinamų variklių koncepcijas, kurios bus prieinamos 2023 metais. Platesnis pasirinkimas vandens mylėtojams suteiks dar daugiau galimybių keliauti į naują, švaresnę erą. 

Jeigu trumpai, elektrinis pakabinamas variklis Avator 7.5e yra daug žadantis Mercury Marine produktų linijos papildymas ir yra pasirengęs pakeisti jūrų pramonę. Naujoviškos savybės, patikimumas ir įsipareigojimas siekti tvarumo yra „Mercury Marine“ moto.