Prekių katalogas

 • Raymarine plastmasinis RV-300 daviklis

  Kodas: L114000-0049
  Gamintojas
  Raymarine
  Tvirtinimo vieta laive
  per korpusą
  Dažnis
  RealVision , High CHIRP
 • Raymarine RV-300 plastikinis "All-In-One" ("viskas viename") per korpusą montuojamas daviklis skirtas kateriams su pakabinamu arba su stacionariu varikliu. RV-300 leidžia lengvai identifikuoti struktūras ir rasti žuvis su tikroviškais "RealVision 3D™" sonaro vaizdais.

  RV-300 yra 4 kanalų plataus spektro CHIRP daviklis su "DownVision", "SideVision", aukšto dažnio CHIRP žuvų taikymu ir "RealVision 3D" sonaru. Daviklis taip pat turi įmontuotą požiūrio ir atskaitos sistemą (AHRS), kuri stabilizuoja sonaro vaizdus, automatiškai kompensuodama laivo judėjimą.

  Todėl net plaukiant per bangas ar monevruojant, jus džiugins krištolo skaidrumo vaizdai. RV-300 taip pat turi įmontuotą greito reagavimo vandens temperatūros jutiklį, kad informacija būtų teikiama tiksliai ir operatyviai.

  RV-300 yra pagamintas iš tvirto plastiko, tinkančio katerių pagamintų iš stiklo pluošto, plieno ar aliuminio montavimui per korpusą. "RealVision" 3D™ daviklio elementai yra išdėstyti 0° poslinkiu laivuose su plokščiais dugnais. Žemo profilio konstrukcija lengvai slysta per vandenį, nesukeldama vilkimo ar kavitacijos. 

  Šio daviklio komplektacija sudaro:

  • RV-300 Plastmasinis "Viskas viename" daviklis per korpusą su 8 metrų kabelių
  • Varžtų nuo sukimosi rinkinys 
  • Montavimo instrukcijos 
 • Alternatyvios prekės

  Kaina 2051.00  su PVM