Prekių katalogas

 • Salotų dubuo, įrankiai ir padėklas LUX

  Kodas: L42000-0065

  Marine Business nedūžtančių stalo serviravimo indų rinkinys: salotų dubuo, įrankiai ir padėklas LUX. Pagaminta iš MS medžiagos. Išmatavimai: Ø25,5cm - Ø42,5cm. Svoris: 536 gr./613gr. Rinkinį sudaro 3 dalys.

  Gamintojas
  Marine Business
 • Marine Business nedūžtančių stalo serviravimo indų rinkinys LUX - tai puiki dovana jūsų šeimai ar draugams. Šis salotų dubuo sukomplektuotas su stalo įrankiais ir padėklu, todėl skanus bei gardus maistas atrodys itin patraukliai. 

  Salotų dubuo pagamintas iš aukštos kokybės MS plastiko, kuris yra nedūžtantis ir atsparus įbrėžimams. Tai garantuoja, kad šis rinkinys tarnaus jums ilgą laiką ir puikiai atliks savo funkciją be jokios žalos. Stalo įrankiai, įtraukti į rinkinį, yra patogūs ir lengvai valomi. Jūs galėsite lengvai sumaišyti visas savo mėgstamas daržoves ir salotas.

  Jei ieškote puikaus ir praktiško dovanos varianto artinantis šventes ar jubiliejus, šis salotų dubuo rinkinys yra puikus pasirinkimas. Nepraleiskite galimybės nusipirkti šį aukštos kokybės, funkcionalų ir stilingą salotų dubuo rinkinį jau dabar!