Prekių katalogas

Su ,,Azimut Atlantis 34” jūra – Jūsų rankose

Ar jau matėte šį didingą įvykį, kuomet ,,Azimut Atlantis 34” buvo atvežtas iš Italijos į Klaipėdą? Penktadienį mūsų ,,Facebook” paskyroje sparčiai išplito vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas pats jachtos atvežimas, o nuo šiol jau galite pamatyti ir kitą įrašą, kuriame atskleidžiamas visas jos grožis.

Tikriems komforto mėgėjams ši nepaliks abejonių. Išlaikytas balansas tarp neįtikėtino komforto sklandant vandeniu ir galimybės aštriai ,,pjaustyti” bangas skatina ja žavėtis. Jūros bangų girdėjimas bei mėlynos jūros bangų stebėjimas gali sužadinti jausmus, kurių dar iki šiol neteko patirti. Kada paskutinį kartą jautėte begalinį laisvės jausmą?

Norintiems atsiriboti verta dar labiau atkreipti dėmesį. Mes dar nežinome geresnio pasirinkimo nei ,,Atlantis” modelio jachta, kuria galima saugiai išplaukti nors ir labai toli nuo kranto, kur galima pajusti ryškiausiai įsimenamus jausmus. Kada paskutinįkart tokius jautėte?

Ne tik atsiriboti, bet ir sugerti visus saulės spindulius. Ne tik sugerti visą saulę, bet ir sklęsti, kaip niekuomet dar neteko sklandyti. Sklandyti vandeniu. Pajusti greitį. Tapti drąsiems. Būti beprotiškai laimingiems. Čia sujungiama harmonija tarp to, ko vis kasdieniame gyvenime trūksta, ir to, ką geriausia šiame gyvenime patiriame.

Tik Jūs privalote nuspręsti, ar Ji bus Jūsų, ar džiugins kitą.

Pajuskite šiuos žodžius užsiregistruodami į testinį plaukimą. Registruokitės dabar el. paštu G.Saulyte@garant.eu arba skambučiu numeriu +370 650 15261.

Išbandyk pirmas.