Prekių katalogas

"Suzuki Marine" pasaulio rekordas

Visiškai neįtikėtinas pasirodymas iš “Suzuki Marine” nustebino ir jau visko mačiusius. "Suzuki Marine" pakabinami varikliai pasiekė Gineso pasaulio rekordą. Trys varikliai vienu metu tempė 48 vandens slidininkus grupelėse po tris.

Šį renginį buvo galima pamatyti 2022 metais, rugsėjį vykusiame “Big Pull” renginyje. “Didžiuojamės, kad sportininkai pasirinko būtent mūsų variklių galią” - po renginio kalbėjo Suzuki viceprezidentas George'as "Gus" Blakely. “Sėkmingai tempti 16 vandens slidininkų trijulių net ne vieną ir ne du kartus yra tikras vandens slidinėjimo profesionalumo ir komandinio darbo žygdarbis. Sveikiname katerių vairuotojus, visą palaikymo komandą ir visus slidininkus”.

Kateris tempia 48 slidininkus Suzuki Marine pasaulio rekordas

Rekordas buvo pasiektas, kai 48 slidininkai suformavo 16 trejetų už specialiai šiai užduočiai sukurto katerio. Per renginį šį grupė sėkmingai atliko du pračiuožimus ir pasiekė naują Gineso pasaulio rekordą - daugiausia vandens slidininkų trejetų sėkmingai vėlkamų vieno katerio.

Kateris tempia 48 slidininkus Suzuki Marine pasaulio rekordas

Rekordą pasiekti padėjo trys "Suzuki DF350" pakabinami varikliai. V6 bloką, skaitmeninį įpurškimą ir dvigubus sraigtus turintis variklis puikiai išlaikė slidininkus. Dvigubi sraigtai suprojektuoti taip, kad užtikrintų didesnį sukibimą su vandeniu ir efektyviau stumtų katerį į priekį. Dvigubai didesnis menčių skaičius, palyginus su įprastu varikliu, užtikrino pakankamą sukimo momentą, kurio ir reikėjo tempiant 48 slidininkus.

Du Suzuki pakabinami varikliai