Prekių katalogas

Suzumar pripučiamos valtys – kodėl jos geresnės nei kitos?

Mes, lietuviai, beveik visuomet stengiamės surasti patį kokybiškiausią produktą, prieš atliekant pirkimą, kuris yra šiek tiek brangesnis nei įprastos ,,buitinės“ išlaidos. Perkant pripučiamą valtį, norisi, jog ji tarnautų mums ilgai, neplyštų, būtų patogi naudoti, bet ir nebūtų per daug brangi, nes tai nėra kasdien naudojamas pirkinys. Na, nebent po kelių plaukimų suprantate, jog žvejyba iš pripučiamos valties arba itin greitas skriejimas vandeniu su pakabinamu valties varikliu yra Jūsų ,,varikliukas“, dėl kurio širdis verčiama džiūgauti iš laimės. Tokiu atveju, kaina Jums tikrai ne pirminis rodiklis, renkantis pripučiamą valtį.

,,Suzumar“ pripučiamos valtys buvo kuriamos labai atsižvelgiant į kokybę. Kiekviena pripučiama valtis yra pagaminta iš ilgaamžės trijų sluoksnių PVC medžiagos. Kai buvo kuriamas šios korpusas, buvo akylai atsižvelgta į tai, kad svarbu, jog valtyje būtų stabilu ir saugu, kad ši neapvirstų netgi stipresnio bangavimo metu. Dvi mažiausios pripučiamos valtys yra pagamintos su pripučiama apatine dalimi, ant kurios dedamos kojos, o didelės yra pagamintos su aliuminio grindimis, dėl kurių yra pasiekiamas dar didesnis stabilumas. Kiekviena pripučiama valtis Jums suteikiama su medinėmis sėdėjimo vietomis, nerūdijančio plieno jungiamosiomis jungtimis, irklais, remonto rinkiniu, pėdų siurbliu ir nešimo krepšiu.

Kokybiškos ,,Suzumar“ pripučiamos valtys, regis, kaip tik sukurtos mūsų regiono pirkėjui. Rinkitės ir Jūs, o šiai valčiai rinkitės ,,Suzuki“ pakabinamą valties variklį, kuris idealiai veiks kartu su Jūsų pripučiama valtimi. ,,Suzumar“ valčių ieškokite paspaudę šią nuorodą.