Prekių katalogas

 • Tentas pakabinamiems varikliams virš 80 AG

  Kodas: L75100-009

  Didelis pakabinamų (virš 80 AG) ir stacionarių variklių tentas (52.756.02).

  Gamintojas
  Osculati
 • Šis Osculati tentas pakabinamiems varikliams yra puikus pasirinkimas tuomet, kai norite apsaugoti savo variklį nuo neigiamų oro sąlygų. Jis tinka pakabinamiems varikliams galingumu virš 80 AG, tačiau taip pat tinka ir stacionariems varikliams.

  Šis tentas pagamintas iš išskirtinės kokybės medžiagų, kurios užtikrina ilgaamžiškumą ir patvarumą. Jis yra termiškai suvirintas, todėl stabilus ir atsparus ekstremalioms oro sąlygoms. Be to, tentas yra atsparus vandeniui, todėl išlaikys variklį sausą net prasidėjus stipriai lietuviškai liūčiai.

  Šis tentas ne tik apsaugo variklį nuo oro sąlygų, bet taip pat padeda išlaikyti variklio optimalią temperatūrą. Tai yra ypač svarbu esant karštai ar labai šaltai aplinkai, kadangi padeda išvengti variklio perkaitimo ar užšalimo, taip užtikrinant jo efektyvų veikimą.

  Tvirtinimo sistema yra paprasta ir patogi, leidžianti lengvai pritvirtinti tentą prie variklio. Be to, šis tentas yra lengvas ir patogus prietaisas, kurį galima lengvai transportuoti ir saugoti. Tai puikus pasirinkimas tiek profesionaliems motorų sporto entuziastams, tiek ir kasdieniniam naudojimui.