Prekių katalogas

Universalus laikiklis ROKK Mini ant reilingo

 • Universalus laikiklis ROKK Mini ant reilingo

  Kodas: L43000-0152

  SCANSTRUT ROKK universalus kompaktiškas laikiklis ant reilingo (23.404.05) yra reguliuojamo dydžio ir tinka išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams, echolotams, skaitmeninėms vaizdo kameroms, VHF ir GPS. Skirtas naudoti jūrinėje aplinkoje.  

  Reikalingas ROKK mini reguliuojamas korpusas ir viršutinis laikiklis, kurie parduodami atskirai! 

 • SCANSTRUT ROKK universalaus laikiklio korpusas atitinka skirtingas viršutines plokštes ir spaustukus, skirtus montuoti keliose padėtyse. Viršutinė plokštė skirta montuoti ant 19–34 mm Ø reilingų. 

  Komplekte yra 3 x minkšto bėgio sukibimo pagalvėlės įdėklai, užtikrinantys tobulą prigludimą.

  Reikalingas ROKK mini reguliuojamas korpusas ir viršutinis laikiklis, abu parduodami atskirai. Turi metalinį rutulį ir lizdo fiksavimo sistemą, kuri užtikrina sklandų, saugų reguliavimą ir nulinį prispaudimo jėgos praradimą laikui bėgant. Visiškai universalus ir lengvai reguliuojamas – tiesiog atrakinkite, perkelkite vietą, vėl užrakinkite. 360° sukimasis, gali būti pakreiptas 270° kampu. 

  Fiksavimo konstrukcija užtikrina didelę prispaudimo jėgą su minimaliomis vartotojo pastangomis. Korozijai atsparus jūrinis aliuminis, 316 nerūdijantis plienas ir stiklu užpildytas nailonas yra itin tvirtas ir sukurtas taip, kad atlaikytų didelę smūgio apkrovą.