Prekių katalogas

 • Vyno taurių rinkinys BAHAMAS, ice 6vnt

  Kodas: L42000-0405

  Skaidrių vyno taurių rinkinys BAHAMAS-ICE (21404) pagamintas iš sintetinio stiklo (Methylstyrene). Tai yra aukštos kokybės medžiaga, nedūžtanti, atspari smūgiams ir įbrėžimams, kuri taurėms suteikia tikro stiklo išvaizdą. Rinkinyje yra 6 vnt. skaidrių vyno taurių (360 ml).

  Gamintojas
  Marine Business
 • Taures BAHAMAS-ICE galima plauti indaplovėje tik viršutiniame dėkle (ne daugiau kaip 65ºC), tinka naudoti mikrobangų krosnelėje. Be BPA.

  Nepaisant mažo aukščio, vyno taurės BAHAMAS yra itin talpios ir užima mažai vietos sandėliuojant. Taurės pagamintos iš naujos aukščiausios klasės medžiagos "Ecozen", kuri geriausiai tinka sintetinio stiklo dirbinių gamybai, nes yra itin atspari smūgiams ir suteikia dirbiniams kristalinį skaidrumą ir blizgesį.

  Taurės tinka naudoti alkoholiniams bei šiltiems gėrimams. Taures galima plauti indaplovėje ir naudoti mikrobangų krosnelėje. Taures yra labai patvarios, ant jų neatsiranda įbrėžimai ar neskaidrumai. Taip pat, naudodami šias taures lauke išvengsite galimų avarijų su stiklo lūžimu. 

  Išmatavimai: diametras 8cm; aukštis 13,7cm.

  Talpa: 360 ml.