Prekių katalogas

Žvejybiniai „Garmin“ echolotai geromis kainomis

Atsimenu savo pirmąją žvejybą. Pasakysiu tiek – ji man tikrai nesisekė. Namo grįžau nusiminęs, nes nepavyko ,,perprasti“, kaip gaudyti žuvis. Regis, pripučiama valtis vis plukdė mane vandeniu iš lėto ir, kiek prisimenu, buvo ankstyvas rytas, aplink buvo tylu, tad žinojau, kad žuvų neišgąsdinsiu. Galvojau – kodėl gi man nekimba tos žuvys? Juk teisingai viską atlieku: išmetu meškerę tolyn, bandau atlikti kuo mažiau judesių bei neišskleisti jokio garso, kad žuvis imtų ir lengviau užkibtų, tada laukiu, laukiu, laukiu... Ir niekas kaip nekimba, taip nekimba...

Dėl savo konkurencingos prigimties niekuomet nepalieku ,,neišspręstų“ problemų likimo valiai. Grįžus pradėjau domėtis, ką daryti. Dar prieš dvidešimt metų taip paprastai ir žvejodavau, tačiau, dabar prisiminęs šiuos nuotykius, pagalvoju, koks buvau naivus jaunuolis. Po pirmosios žvejybos sulaukiau patarimų iš draugų, kurie žvejyboje nusimanė lygiai tiek pat, kiek ir aš apie ją žinau. Gavau patarimų, kur reikia plaukti, kelintą valandą tai daryti. Atrodo, gal ir protingi jų patarimai, bet vis tiek jie man nepadėjo.

Šiandien esu tikras žvejys. Nesumeluosiu netgi sakydamas, kad esu žvejybos profesionalas, nes sekasi man tikrai puikiai. Norite sužinoti paslaptį, kodėl draugai ir šeima mane taip vadina? :)

Vis bėgant metais, supratau, kad ir koks esi žvejys, kai kurių dalykų pats negali pamatyti, todėl reikia ieškoti pagalbinių priemonių. Geriausia investicija anais laikais, kai supratau, kad vienas geru žveju netapsiu, buvo echoloto pirkimas. Dabar, koronaviruso laikotarpyje, kai reikia malonias veiklas atlikti nesusibūrus, kiek atokiau nuo visų, supratau, kad puiki investicija bus naujas echolotas, kurio pagalba galėsiu tiksliau ieškoti žuvų vandenyje.

Pasirinkau šį kartą ,,Garmin“ prekinio ženklo echolotą, kurį išsirinkau daug apie jį pasidomėjęs, ir įsitikinęs, kad šiuo metu jis – tinkamiausias. Išbandęs galiu pasakyti, kad jis netgi pranoko mano lūkesčius. Žinojau, kad jis bus lengviau valdomas nei mano senasis ir dar žinojau, kad GPS daviklis bus jautresnis. Bet nebuvau įsitikinęs, kad jis padės geriau aptikti žuvis. Bet oho! Tuo labiausiai ir esu nustebintas. Bet nustebinau ne tik save! Grįžus namo, žmona paruošė nuostabiai skanią garuojančią vakarienę...

,,Garmin“ echolotas man taip patiko, nes galėjau pasižymėti žvejybos vietas, laivų rampas ir dokus, kad galėčiau lengviau į šias vietas grįžti. Beje, visą laiką echoloto ekranas labai gražiai veikė ir nei karto vaizdas nenutrūko, kai bandžiau perjungti gylio skales, ko negaliu pasakyti apie senąjį echolotą. Kokių funkcijų šis echolotas turi dar, aš nepapasakosiu, nes svarbiausia priežastis, dėl kurios jį įsigijau, yra sėkminga, maloni ir džiuginanti žvejyba. Tai ir gavau, ko tikėjausi, o papildomai jis man suteikė ir dar daugiau pasitikėjimo žvejybos kelionių metu bei džiugių emocijų, kai žuvys kibo it norėjusios kuo greičiau pas mane į valtį.

Daugiau informacijos apie šiuos ir kitus echolotos ieškokite spausdami čia arba numeriu +370 685 62 522