Prekių katalogas

Plastikinė valtis Pioner 17 Flexi

 • Plastikinė valtis Pioner 17 Flexi

  Kodas: LPIO-002-Standart
  Kaina 16600.00  su PVM

  Plastikinė valtis Pioner 17 Flexi pasižymi greičiu, puikiu apgalvotu dizainu bei komfortu.  Su tvirta Pioner 17 Flexi plastikine valtimi jūs puikiai atlaikysite bangas ir mėgausitės patogiu vairavimu. Šio plastikinio katerio stilingas dizainas, patvarumas bei sportiškumas patiks kiekvienam aktyviam vandens entuziastui.  

   

  Standartinės spalvos: Balta, Tamsiai pilka.

   

  Nurodyta pradinė valties kaina, papildoma įranga ir priedai skaičiuojami atskirai.   

  Gamintojas
  Pioner
  Kojos ilgis
  Ilga
  Svoris
  390 kg
  Ilgis
  520 cm
  Plotis
  215 cm
  Maksimali variklio galia (AG)
  80 AG / 59,7 kW
  CE kategorija
  C/D DNV
  Maksimalus kiekis žmonių
  6
 • Pioner 17 Flexi plastikinė valtis skirta aktyviai leisti laiką ant vandens. Standartinėje šios valties komplektacijoje yra: plati centre sumontuota vairo stotelė su priekiniu stiklu, nerūdijantys šoniniais turėklai, automatinis savaiminis nutekėjimas. Taip pat yra galimybė pasirinkti papildomus priedus, tokius kaip žibintai, maudymosi kopėčios, paminkštintos sėdynės ir atlošai.

  Pioner 17 Flexi yra tvirtas ir universalus plastikinis kateris, pasižymintis protingu dizainu. Jis gali būti naudojamas šeimos išvykoms, tarnybinėms paskirtims, nardymui arba vandens sportui.  Pioner 17 Flexi pagrindinis paviršius yra ypač didelis, o du šoninius suolus galima nulenkti, kai jie nėra naudojami. Taip pat šioje plastikinėje valtyje yra daug vietos saugojimui: laivapriekio talpykla, denio liukas švartavimosi lynams, didelė galinė sėdynė su erdvia talpykla visų rūšių įrangai sudėti. Galinės sėdynės paminkštinimų komplektas ir minkštas atlošas gali būti užsakyti atskirai. 

  Valdymo kabelių / Droselio ir pavarų perjungimo kabelių ilgis: 4,25 m