Prekių katalogas

Torqeedo elektriniai varikliai

 • Kaina 2281.00  su PVM
  Kaina 3784.00  su PVM
  Kaina 2903.00  su PVM
  Kaina 11219.00  su PVM
  Kaina 11219.00  su PVM
  Kaina 4742.00  su PVM
  Kaina 4265.00  su PVM
  Kaina 3925.00  su PVM
  Kaina 3875.00  su PVM
 • Noras saugoti gamtą ateities kartoms yra vienodas visame pasaulyje – su juo susiduriama pramoninėse šalyse ir kylančios ekonomikos šalyse, rytuose ir vakaruose bei visuose socialiniuose sluoksniuose. Susidomėjimas aplinką tausojančiais sprendimais taip pat yra atitinkamai didelis. Todėl natūraliai kyla ir elektrinių variklių paklausa bei didesnis patrauklumas lyginant su tais varikliais, kuriems reikalingi naftos produktai.

  Apie Torqeedo

  Torqeedo įmonė buvo sukurta 2004 metais, turint aiškų tikslą - skatinti netaršių variklių gamybą ir naudojimą. Su šia mintimi ir prasidėjo Torqeedo produktų gamyba, tačiau šis tikslas buvo papildytas ir noru kurti ne tik aplinką tausojančius, bet ir efektyvius, saugius variklius, turinčius ilgai veikiančią bateriją. Nuo 2006 metų kiekvienais metais įmonė bent po kartą pelna apdovanojimus už inovatyvumą, gamtos saugojimą ir geriausių produktų kūrimą rinkoje.

  Torqeedo elektrinių variklių pranašumai

  Torqeedo varikliai yra žinomi visame pasaulyje, juos įsigyti galima daugiau nei 50 šalių, 5 žemynuose. Torqeedo elektriniai varikliai pasižymi aplinką tausojančiu poveikiu, palyginus su kitais konkurentų siūlomais varikliais. Torqeedo elektrinių variklių gamyba veikia jau nuo 2004 metų ir per šį laikotarpį buvo pasiekta daug standartų, kurie sustiprino Torqeedo elektrinių variklių pranašumą prieš visus kitus rinkoje esančius elektra varomus pakabinamus variklius.
  Torqeedo siūlo pakabinamus ir vidinius valčių ir katerių variklius, elektros variklius ir hibridines pavaros sistemas, kurių galia svyruoja nuo 0,5 iki 100 kW. Taip pat yra įvairiausių funkcionalių ir novatoriškų priedų – nuo ličio baterijų ir saulės įkrovimo įrangos iki išmaniųjų telefonų programėlių.

  Aukščiausios technologijos ir revoliuciniai pranašumai yra tai, ko siekia Torqeedo elektrinių variklių gamintojai. Todėl kiekvienas produktas, kurį Torqeedo pateikia rinkai, atitinka abu šiuos kriterijus. Visos pavaros sistemos veikia rekordiškai, atsižvelgiant į bendrą efektyvumą, svarbiausią elektros varomosios jėgos matą, nes jis nustato galimą galią ir atstumą esant ribotam akumuliatoriaus tiekimui.


  „Garant Boats & Yachts“ yra elektrinių Torqeedo valčių ir katerių variklių atstovas Lietuvoje, o specializuotas servisas atlieka šių variklių aptarnavimą bei garantinį remontą.