Prekių katalogas

„Torqeedo“ elektriniai varikliai

 • Kaina 2177.00 su PVM
  Šios prekės neturime Užsakyti prekę
  Kaina 10120.00 su PVM
  Kaina 4265.00 su PVM
  Kaina 4265.00 su PVM
  Kaina 3535.00 su PVM
  Kaina 3535.00 su PVM
  Kaina 2390.00 su PVM
  Šios prekės neturime Užsakyti prekę
  Kaina 1980.00 su PVM
  Šios prekės neturime Užsakyti prekę
  Kaina 2585.00 su PVM
  Šios prekės neturime Užsakyti prekę
  Kaina 3150.00 su PVM
  Šios prekės neturime Užsakyti prekę
 • Noras saugoti gamtą ateities kartoms yra vienodas visame pasaulyje – su juo susiduriama pramoninėse šalyse ir kylančios ekonomikos šalyse, rytuose ir vakaruose bei visuose socialiniuose sluoksniuose. Susidomėjimas aplinką tausojančiais sprendimais taip pat yra atitinkamai didelis. Todėl natūraliai kyla ir elektrinių variklių paklausa bei didesnis patrauklumas lyginant su tais varikliais, kuriems reikalingi naftos produktai.

  Apie „Torqeedo“

  „Torqeedo“ įmonė buvo sukurta 2004 metais, turint aiškų tikslą - skatinti netaršių variklių gamybą ir naudojimą. Su šia mintimi ir prasidėjo „Torqeedo“ produktų gamyba, tačiau šis tikslas buvo papildytas ir noru kurti ne tik aplinką tausojančius, bet ir efektyvius, saugius variklius, turinčius ilgai veikiančią bateriją. Nuo 2006 metų kiekvienais metais įmonė bent po kartą pelna apdovanojimus už inovatyvumą, gamtos saugojimą ir geriausių produktų kūrimą rinkoje.

  „Torqeedo“ elektrinių variklių pranašumai

  „Torqeedo“ varikliai yra žinomi visame pasaulyje, juos įsigyti galima daugiau nei 50 šalių, 5 žemynuose. „Torqeedo“ elektriniai varikliai pasižymi aplinką tausojančiu poveikiu, palyginus su kitais konkurentų siūlomais varikliais. „Torqeedo“ elektrinių variklių gamyba veikia jau nuo 2004 metų ir per šį laikotarpį buvo pasiekta daug standartų, kurie sustiprino „Torqeedo“ elektrinių variklių pranašumą prieš visus kitus rinkoje esančius elektra varomus pakabinamus variklius.
  „Torqeedo“ siūlo pakabinamus ir vidinius valčių ir katerių variklius, elektros variklius ir hibridines pavaros sistemas, kurių galia svyruoja nuo 0,5 iki 100 kW. Taip pat yra įvairiausių funkcionalių ir novatoriškų priedų – nuo ličio baterijų ir saulės įkrovimo įrangos iki išmaniųjų telefonų programėlių.

  Aukščiausios technologijos ir revoliuciniai pranašumai yra tai, ko siekia „Torqeedo“ elektrinių variklių gamintojai. Todėl kiekvienas produktas, kurį „Torqeedo“ pateikia rinkai, atitinka abu šiuos kriterijus. Visos pavaros sistemos veikia rekordiškai, atsižvelgiant į bendrą efektyvumą, svarbiausią elektros varomosios jėgos matą, nes jis nustato galimą galią ir atstumą esant ribotam akumuliatoriaus tiekimui.


  „Garant Boats & Yachts“ yra elektrinių „Torqeedo“ valčių ir katerių variklių atstovas Lietuvoje, o specializuotas servisas atlieka šių variklių aptarnavimą bei garantinį remontą.