Prekių katalogas

 • Ursuit hidrokostiumas Gemino Action XXL dydis

  Kodas: L101400-016

  Ursuit hidrokostiumas „Gemino Action“ yra universalus dviejų dalių neperšlampamas kostiumas, skirtas daugeliui jūros užsiėmimų, dydis XXL.

   

  Šis hidrokostiumas pristatomas juodame saugojimo krepšyje, kuriame yra kostiumas, 3 mm neopreno pirštinės, kepurė ir vartotojo vadovas.   

   

  Visus hidrokostiumų dydžių išmatavimus galima pasižiūrėti čia.

  Gamintojas
  Ursuit
 • Ursuit hidrokostiumas "Gemino Action" pagamintas iš aukštos kokybės "Gore-Tex® Taslan" medžiagos, kuri yra lengva, bet vis tiek tvirta. Tarpkojis, keliai ir alkūnės turi papildomą apsauginės medžiagos sluoksnį, kuris prailgina kostiumo tarnavimo laiką. Kaklo ir riešo sandarikliai yra pagaminti iš elastingo neopreno, todėl naudojimas yra patogesnis. Neoprenas taip pat yra šiltesnis nei, pavyzdžiui, lateksas šaltesniu oru. "Gemino Action" kostiumas yra visiškai atsparus vėjui ir vandeniui, todėl išliksite sausi ir saugūs aukštai virš vandens lygio, jeigu atsitiktinai įkrisite į vandenį.

  "Gemino Action" yra geriausias dviejų dalių hidrokostiumas žvejybai, tačiau jis taip pat puikiai tinka irklavimui ar buriavimui. Jis turi didelį gaubtą, kuris suteikia galimybę dėvėti kepurę po juo. Gaubtą galima reguliuoti, priveržiant arba atlaisvinant keturis įtempiklius. Fliso pamušalas apykaklės/gobtuvo priekyje suteiks ypatingo komforto. Petnešos yra suprojektuotos taip, kad kelnes galėtumėte nuimti nenuimdami viršaus. Dviejų dalių funkcija leidžia dėvėti striukę ir kelnes atskirai arba galite jas pritvirtinti, kad gautumėte vientisą hidrokostiumą.

  Striukės kišenės yra didelės ir turi purslams atsparius užtrauktukus. Kišenių vieta leidžia jas lengvai naudoti net dėvint gelbėjimosi liemenę. Striukėje taip pat yra trys pritvirtinti D formos žiedai, vienas kakle ir du apačioje nugaros pusėje. Kakle esantis D žiedas gali būti naudojamas tinklui pritvitinti, o kiti du gali būti naudojami kitai įrangai pakabinti. Kelnių kišenės yra priekinėje šlaunų pusėje. Kelnės turi apsaugą nuo purslų, kuri apsaugo kojines ir gali būti traukiama ant guminių batų ar įprastų batų.  

  XXL kostiumo dydžio išmatavimai (cm):

  • Visas ilgis: 194-200 cm
  • Krūtinės apimtis: 120-128 cm
  • Klūbų apimtis: 118-126 cm
  • Vidinis kojų ilgis: 85 -91 cm
  • Kojinių/ Batų dydis: XXL/48
  • Gobtuvas XXL
  • Pirštinės XXL