Prekių katalogas

 • MotorGuide el.variklis TOUR PRO-82 45" 24V GPS HD+

  Kodas: L51120-0069

  Pakabinamas elektrinis variklis „Motorguide“ TOUR PRO-82 45" 24V GPS HD+ gėlam vandeniui. Variklis valdomas kojos pedalu, kojos ilgis 45", galia 36 V. HD+ universali sonaro galimybė susieti su norimu sonaru.

  Gamintojas
  Motorguide
  Įtampa, V
  24
  GPS
  Yra
  Kojinis pultas
  Yra
  Gėlam ar sūriam vandeniui
  Gėlam
  Tvirtinimo vieta laive
  Priekyje
  Garantija
  24 mėnesiai
  Modelis
  TOUR PRO
  Galia
  82
  Kojos ilgis, cm
  114
  Valdymo tipas
  kabelinis
 • Tiksliausia GPS navigacija: Vienintelis tikras kabelinio valdymo variklis su tiksliausia GPS navigacija. Pinpoint® GPS technologija yra 3 kartus tikslesnė už konkurentus, o tai reiškia kad galite likti pageidaujamose vietose ir žvejoti, nepaisant srovių ar vėjo įtakos. Tokios funkcijos kaip "Anchor", "Jog", "Heading Lock" ir "Cruise Control" leidžia elektrinam varikliui "Tour-Pro" būti išskirtiniu savo klasėje.

  Užtikrintas patvarumas: "Tour-Pro" 360° laikiklis yra sukurtas sudėtingoms sąlygoms ir netikėtoms uoloms bei kelmams. Tvirtas dviejų dalių velenas turi negabaritinį nerūdijančio plieno išorinį skiltį ir nesulaužomą vidinį veleną kuriam taikoma viso gyvenimo garnatija.

  "No-Flex" metalinis kojos pedalas: tvirta vairo sistema su metaliniu kojos pedalu ir aukščiausios kokybės sukibimo juosta leidžia nenuslysti ir nenukrypti. Dideli mygtukai "GPS Anchor", "Heading Lock" ir "Constant On" skirti nustatyti kursą ir sutelkti dėmesį į žvejybą.

  Tylus, lengvas laikymas ir diegimas: "Zero-G" kėlimo pagalbinė sistema reikalauja beveik pusės pastangų, reikalingų, palyginti su konkurentų pagalbiniais laikikliais. Galingas "Tour Pro" azoto dujų šaltinis leidžia lengvai dirbti ilgas dienas ant vandens.

  HD+ universalus sonaro suderinamumas: Suporuokite "Tour Pro" su pasirinktu sonaru be išorinių kabelių. Pamatykite pasaulį po savo valtimi naudodami tradicinius 83/200 kHz 2D sonarų vaizdus arba didelės raiškos 455/800 kHz vaizdus kuriuos siūlo pagrindiniai sonarų gamintojai.

   

  Papildomos funkcijos:

  • Belaidis GPS valdymas
  • Naujas geriausias savo klasėje dviejų menčių Katana sraigtas
  • Integruotas "Bounce Buster" ir kabelių nukreipimas
  • Suderinama su ličio jonų baterija
  • LED prietaisų skydelis parodo maitinimą, akumuliatorių ir GPS būseną